MUNKATÁRSAINK

Dr. Marosán Miklós

Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Kar, Egzotikusállat és Vadegészségügyi Tanszék tanszékvezető helyettese. A „vadgazdálkodási szakirány” szakmai vezetését végzi, oktatja a vadászati és vadgazdálkodási tantárgyak („Vadászattan”, „Vadgazdálkodás és állományhasznosítás”, „Trófeabírálat és trófeagazdálkodás” és „Fegyver és lőszerismeret”) oktatását látja el. A Nyugat-Magyarországi Egyetem Mosonmagyaróvári Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Karán, 2002-2010 között a vadászati, vadgazdálkodási, zoológiai tantárgyak oktatási feladatait látta el.

Oktatói tevékenysége során 64 egyetemi szintű (MSc) diplomadolgozat és 30 főiskolai szintű (BSc) szakdolgozat, továbbá 17 tudományos diákköri dolgozat készült el témavezetői irányítása mellett. Rendszeresen részt vesz záróvizsga-bizottságok munkájában, mint bizottsági elnök, illetve tag. Kb. 100 alkalommal volt felkért opponens hazai és külföldi állatorvos, agrármérnök, erdőmérnök, vadgazda mérnök hallgatók diplomadolgozatainál. 18 alkalommal vett részt doktori (PhD) szakértői bizottságok munkájában, mint tudományos titkár, bizottsági tag, illetve opponens.

Részletes önéletrajz: Dr. Marosán Miklós

Elérhetőség: marosan.miklos@aotk.szie.hu

Dr. Szklenárik György

ügyvezető, oktató

Foglalkozás-egészségügyi Főorvos és háziorvos szakorvos, hivatásos hajóorvos, orvos-közgazdász

A Dabas-gyóni Kossuth Vadásztársaság tagja. Oktatott tárgy: balesetvédelem, elsősegélynyújtás és lőtt sérülések ellátása. Részletes önéletrajz: Szklenárik György CV

Elérhetőség: 30/504-9536, drszklenarik@gmail.com

Dr. Király István

Szakmai vezető, oktató

Vadgazdamérnök, okleveles agrármérnök

OMVK Tolna Megyei Szervezetének Titkára - Vizsgabizottság Elnöke. Igazságügyi szakértő (Mező-Vad Kft.) mező-, és vadgazdálkodási szakterületen. A Károly Róbert Főiskola docense és a Szent István Egyetem Állatorvosi Karának vendégelőadója. Számos szakmai tisztségét itt felsorolni nem tudjuk, de a linkre kattintva elérhető:  Dr. Király István CV

Elérhetőség: 30/239-4640, kiralyistvan.hu@gmail.com

Szklenárik-Czeróczki Zsuzsa

marketing menedzser

30/227-5512, zsuzsa.cz@gmail.com

A Nébih engedélyeink:

Partnereink:

GEMENC VADÁSZBOLT

GÉNIUSZ PLUSZ OKTATÁSI KFT.

NISSAN GABLINI

TÁVCSŐCENTRUM

S.P. JAGD VADÁSZATI NAGYKER

5%-os törzsvásárlói kedvezmény-kártya minden Hunor hallgatónak, mely bármilyen puska megvásárlásával szerezhető meg